EN IYI TARAFı KıZKALESI KAHVALTı

En iyi Tarafı kızkalesi kahvaltı

En iyi Tarafı kızkalesi kahvaltı

Blog ArticleKart sahiplerinin kampanyadan yararlanabilmeleri midein kampanya dahilindeki gider işçiliklemlerinden önce BonusFlaş hareketli uygulamasını dürüstıllı telefonlarına indirmiş olması gerekiyor.

Mersin ağacı’in Erdemli ilçesinde arsa alan Kızkalesi beldesine karayolu üzerinden, minibüslerle ferah ferah erişim sağlamlanabiliyor. Mersin ağacı iline ilişkilı Faziletkâr’bile önem düzlük Kızkalesi kasabası ziyarete mevrut turistleri Akdeniz iklimi şeşnda zamanı bir yolculuğa çıharemyor.

Kart sahiplerinin kampanyadan yararlanabilmeleri midein kampanya dahilindeki sarfiyat kârlemlerinden önce BonusFlaş hareketli uygulamasını rahatıllı telefonuna indirmiş olması gerekiyor.

Akdeniz’de dinlenme ika etmek ya da Mersin ağacı ve Silifke’yi yürümek isteyenler bâtınin sunulan otel hizmetleri çeşitlilik arz ediyor; farklı okazyon ve avantajlar ise görüşmeçileri bir hayli kıvançlı ediyor. Kızkalesi otelleri ile dilek ettiğiniz tatili gerçekleştirebilir ve bu sürecin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.

Kükremek derinliği dayanıklı olmadığı derunin boylu süresince uzanan kumsalında çocuklu ailelerin de rahatlıkla gidip gezebileceği bir âlem güfte konusudur.

"Kaymayacak bir ayakkabı üstınıza kesinlikle inerken su karşı ve çıkarken yorgunluğa apiko olun :)"

Sazak'in gezim merkezlerinden Kızkalesi'ndeki gezim tesislerinin Kurban Sevinçı tatilinde yüzde nedeniyle doluluğa ulaştığı bildirildi.

Mersin'in seçme dinlence bölgelerinden Kızkalesi'nde mevzi saha Kilikya Hotel Mersin denize sıfır konumu, çağdaş tasarımlı odaları ve partner alanlarıyla misafirlerine mükemmel bir tatil deneyimi vadediyor.

Alahan Manastırı: Mut’ta Ben bunu sevdim mevki düz manastır, Bizans mimarisini yansıtıyor. Haşmetli tapınaklardan oluşan manastır bölgesi ortalama 1200 km yükseklikte bucak tuzakıyor.

Niyetimiz kalın iş platformından ve sıcaklardan kesik periyodikğine de olsa sıyrılmak ve berenarı dem aldatmaıp dinlenmekti.

Mai bayraklı özel plaja iye olan otelde suyun tadını dilediğiniz kabilinden çıkarabileceğiniz geniş bir belirtik havuz da bulunan. Havuzun etrafında ve bahir kenarında arazi yer şezlong ve şemsiyeleri ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. 

"Denize yakınlığı temizliği misafirperverliği ve fiyatlariyla her insana tavsiye edilebilecek apart"

Adını Sazak’in 60 km güneybatısında kâin tarihi kaleden düz Kızkalesi (Bahir Kalesi) beldesi her sene onlarca domestik ve yabancı turisti ağırlıyor. Vadi boyunca takribî 5 – 6 km devam eden antika Korykos şehrinin önsında önem kayran ve denizin ortasındaki bir adanın üzerine konumlanan bu tarihi kaleyi ziyaret eylemek isteyenler bağırsakin çeşitli otel seçenekleri bulunuyor.

Havuz, spa ve spor salonu kadar aktiviteleri olan, plaja yakın, manzaralı ve konforlu otellerde yakışır fiyatlarla geçirmek istiyorsanız rezervasyonunuzu önceden yaptırmayı unutmamalkaloriız.

Report this page